wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » OŚWIETLENIE DO SAMOCHODU I MOTOCYKLA2 » LAMPY XENON3 » OSRAM4 » OSRAM XENARC ORIGINAL 4 LATA GWARANCJI

OSRAM XENARC ORIGINAL 4 LATA GWARANCJI

OSRAM XENARC ORIGINAL 4 LATA GWARANCJI
XENARC to rodzina lamp wyładowczych, które wytwarzają światło dzięki wyładowaniu łukowemu (łuk elektryczny) w gazie. Dla porównania, tradycyjne żarówki halogenowe wytwarzają światło dzięki rozgrzanemu do wysokiej temperatury żarnikowi. Technologia XENARC polega na wytworzeniu światła dzięki wyładowaniu elektrycznemu pomiędzy dwiema elektrodami w mikro-środowisku tj. w obecności gazu szlachetnego ksenonu i związków matali ziem rzadkich (halogenków) hermetycznie zamkniętych w malutkiej kwarcowej bańce. Do uruchomienia systemu XENARC i podtrzymania wyładowania elektrycznego potrzebny jest statecznik elektroniczny. Lampy XENARC, statecznik elektroniczny OSRAM XENAELECTRON, oraz odpowiednia wiązka przewodów tworzą doskonałe połączenie dające pełne rozwiązanie systemowe.

Firma OSRAM jest przekonana o najwyższej jakości lamp XENARC ORIGINAL. Dlatego oferuje 4-letnią gwarancję na produkty z tej rodziny.
Warunki gwarancji
4-letnia gwarancja firmy OSRAM dotyczy lamp ksenonowych XENARC ORIGINAL. Gwarancją objęte są produkty zakupione i wykorzystane przez osoby fizyczne w celach nie związanych z działalnością zawodową lub gospodarczą. Dlatego podstawą gwarancji jest paragon. Z gwarancji wyłączone są produkty, na zakup których wystawiona została faktura.
W przypadku lamp ksenonowych sprawdzany będzie numer seryjny świadczący o dacie produkcji . Sprzedawca zobowiązany jest przy zakupie wpisać na paragon 4 znakowy numer nadrukowany na lampie. Lampy, których numer seryjny wskazuje na datę produkcji starszą niż 6 lat nie podlegają gwarancji.
Gwarancja polega na wymianie produktu w punkcie sprzedaży. W celu dokonania wymiany, należy udać się z wadliwym produktem w zabezpieczonym pudełku oraz dowodem jego zakupu do punktu, gdzie zakup miał miejsce.
Firma OSRAM zastrzega sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji o zakwalifikowaniu roszczeń z tytułu gwarancji.
Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.
GWARANCJA NA FV 1ROK

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl